626036-2024 - Mededinging
Nederland – Touchscreenmonitors – EU aanbesteding Touchscreens AWBR
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EU aanbesteding Touchscreens AWBR
Beschrijving: AWBR, stichting voor openbaar primair onderwijs, vormt het schoolbestuur van 16 basisscholen in het Amsterdamse stadsdeel West. De stichting is verantwoordelijk voor het onderwijs aan ruim 4600 leerlingen en heeft ongeveer 500 medewerkers in dienst. Binnen de opdracht valt: - Het leveren van Touchscreens inclusief toebehoren; - Het demonteren (inclusief afvoeren), plaatsen, installeren en monteren van de Touchscreens; - Het ondersteunen en verhuizen van de Touchscreens; - Het geven van gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies / training en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie. Het betreft een Raamovereenkomst voor 2 jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog 2 keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus 4 jaar duren. De Raamovereenkomst expireert ofwel na afloop van de contractjaren (mogelijk inclusief optiejaren) ofwel na overschrijding van de maximale opdrachtwaarde van €700.000,- euro.
Interne identificatiecode: 2024-TSC2008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Eu aanbesteding Touchscreens AWBR
Beschrijving: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft een Raamovereenkomst voor 2 jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog 2 keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus 4 jaar duren. De Raamovereenkomst expireert ofwel na afloop van de contractjaren (mogelijk inclusief optiejaren) ofwel na overschrijding van de maximale opdrachtwaarde van €700.000,- euro.