See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure met Europese publicatie met betrekking tot levering en plaatsing van fietsenstallingen
Beschrijving: De huidige opdracht heeft als voorwerp de levering en de plaatsing van fietsenstallingen.
Interne identificatiecode: S&L/DA/2018/099
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39151000 Diverse meubelen
Aanvullende classificatie (cpv): 39151100 Rekken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering en plaatsing van fietsenstallingen op het grondgebied van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: Levering en plaatsing van fietsenstallingen op het grondgebied van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Levering en plaatsing van fietsenstallingen op het grondgebied van het Waals Gewest
Beschrijving: Levering en plaatsing van fietsenstallingen op het grondgebied van het Waals Gewest
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Levering en plaatsing van fietsenstallingen op het grondgebied van het Vlaams Gewest
Beschrijving: Levering en plaatsing van fietsenstallingen op het grondgebied van het Vlaams Gewest
Interne identificatiecode: 3