626137-2023 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Facilitaire dienstverlening gemeentelijke opvang Oekrainse ontheemden
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Facilitaire dienstverlening gemeentelijke opvang Oekrainse ontheemden
Beschrijving: Doel van deze aanbesteding is de inzet van een pool van huismeesters op meerdere opvanglocaties voor Oekraïense Ontheemden binnen de gemeente Medemblik. > € 750.000
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbaar.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Facilitaire dienstverlening gemeentelijke opvang Oekraïense ontheemden
Beschrijving: Inzet pool van huismeester op meerdere opvanglocaties voor Oekraiense ontheemden in de gemeente Medemblik. > € 750.000,-
Interne identificatiecode: 1