626192-2023 - Resultaat
België – Diensten in verband met bosbouw – Bebossingen en extra diensten in door ANB beheerde domeinen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bebossingen en extra diensten in door ANB beheerde domeinen
Beschrijving: De opdracht is een overheidsopdracht voor aanneming van diensten. Deze diensten bestaan hoofdzakelijk uit (niet limitatief) : - Voorbereidende werken om het terrein plantklaar te maken; - Plaatsen van collectieve wildbescherming (wildraster) - Vlaksgewijze aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van kloempen, struikranden, begeleidende beplanting Locaties van de uit te voeren diensten: De diensten zullen uitgevoerd worden op terreinen die beheerd worden door het Agentschap voor Natuur & Bos – Afdeling Terreinbeheer, gelegen in het westelijke deel van de provincie Antwerpen en verspreid over Oost- en West-Vlaanderen. De exacte locaties kunnen teruggevonden worden in de technische bijlagen.
Interne identificatiecode: ANB-TB-TOW-2023-122-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77230000 Diensten in verband met bosbouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Zuid-West-Vlaanderen
Beschrijving: Hier worden 7 terreinen beplant in de gemeenten Kortrijk, Poperinge en Moorslede voor een totaal van bruto 18.10 ha
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03000000 Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
Perceel: LOT-0002
Titel: Oost-Vlaanderen
Beschrijving: HHier worden 6 terreinen beplant, in de gemeenten Aalter, Evergem, Buggenhout, Stekene en De Pinte voor een totaal van bruto 25.55 ha
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Brugs Ommeland’
Beschrijving: Hier worden 7 terreinen beplant in de gemeenten Lichtervelde, Damme en Beernem voor een totaal van bruto 8.41 ha
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Hier worden 7 terreinen beplant, in de gemeenten Wuustwezel en Zoersel, voor een totaal van bruto 4.91 ha
Interne identificatiecode: 4