626234-2023 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Ontwikkeling en onderhoud online publieksportaal voor Brugse erfgoedcollecties en database gedigitaliseerde historische kranten.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwikkeling en onderhoud online publieksportaal voor Brugse erfgoedcollecties en database gedigitaliseerde historische kranten.
Beschrijving: Sinds 2016 presenteren de Brugse erfgoeddiensten – Musea Brugge, Openbare Bibliotheek Brugge, Stadsarchief Brugge, Raakvlak, Erfgoedcel Brugge en Monumentenzorg Brugge – gedigitaliseerde collecties op Erfgoed Brugge (www.erfgoedbrugge.be). Dit portaal biedt toegang tot 110.000 erfgoedobjecten, 720.000 pagina’s uit kranten en periodieken en 800.000 digitale fiches over Brugse huizen en Bruggelingen uit het verleden. Door nieuwe digitaliseringsprojecten zal dit aantal in de toekomst blijven toenemen. De opdracht is onderverdeeld in volgende percelen: • Perceel 1: online publieksportaal (frontend) • Perceel 2: content management systeem (CMS) • Perceel 3: database historische kranten
Interne identificatiecode: Brugge-BRUGGE-2022-026-FG-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Online publieksportaal (frontend)
Beschrijving: Ontwikkeling en onderhoud online publieksportaal voor Brugse erfgoedcollecties en database gedigitaliseerde historische kranten.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72415000 Verlenen van host-diensten voor websites, 48610000 Databasesystemen, 72212160 Diensten voor ontwikkeling van bibliotheeksoftware, 72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites, 72314000 Verzamelen en collationeren van gegevens
Perceel: LOT-0002
Titel: Content management systeem (CMS)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Database historische kranten
Interne identificatiecode: 3