2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor elektriciteitswerken
Beschrijving: Raamovereenkomst voor elektriciteitswerken
Interne identificatiecode: PPP0IG-9226/5763/2025/9226
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/9226 1_1