627360-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Netwerken – Tetra netwerk en meldkamersoftware
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Tetra netwerk en meldkamersoftware
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van een Tetra netwerk met volledige dekking binnen Zoetermeer ten behoeve van de portofoons die in gebruik worden genomen door de team handhaving van de afdeling VVH. Daarnaast behelst de opdracht de levering van meldkamersoftware voor het beheren van communicatie. Verwachte omvang is 40.000 euro per jaar.
Interne identificatiecode: 2025
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32400000 Netwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: één perceel €40.000 per jaar
Interne identificatiecode: 1