2. Procedure
Procedure
Titel: 3 x jaarlijkse Update Multi-Modaal Verkeersmodel Groene Metropoolregio Arnhem-Nijmegen
Beschrijving: De provincie is op zoek naar een ervaren partij voor het updaten en doorontwikkelen van een Multi-Modaal Verkeersmodel voor de Groene Metropoolregio Arnhem-Nijmegen. Daarnaast is er behoefte aan advies over het gebruik, onderhoud en actualisatie van het verkeersmodel. Het gaat om drie updates (2024-2034, 2025-2035, 2026-2036). De eerste update dient binnen 6 maanden na gunning te worden opgeleverd. De andere twee updates respectievelijk voor 1 juni 2026 en 1 juni 2027. Voor deze opdracht geldt een plafondprijs van €400.000,-
Interne identificatiecode: 2024-009985
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsdocument
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000