Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
Opties:
Beschrijving van de opties: Jaarlijkse verlenging.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land