Soort aanbestedende dienst Nationaal of federaal agentschap/bureau
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Asbestdeskundige zorg (3 percelen West - 3 percelen Oost)
Referentienummer: OVAM-DOS 9590 - BN220821-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.1.4.
Korte beschrijving
Contract voor asbestinventarisatie bij zorgvoorzieningen
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Vlaanderen oost: de provincies Antwerpen, Limburg, en het oostelijk deel van Vlaams Brabant
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel nr.: 2
Perceel nr.: 3
Vlaanderen west: de provincies Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en het westelijke deel van Vlaams Brabant
Perceel nr.: 4
Perceel nr.: 5
Perceel nr.: 6