Onkruidbestrijding op verharding in vier wijken van de gemeente Oldenzaal en op het industrieterrein
Voor een periode van maximaal 3 jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Onkruidbestrijding op verharding in vier wijken van de gemeente Oldenzaal en op het industrieterrein in de gemeente.