629325-2023 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Raamovereenkomst inhuur ICT- Professionals t.b.v. Dienst ICT Uitvoering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst inhuur ICT- Professionals t.b.v. Dienst ICT Uitvoering
Beschrijving: De dienstverlening betreft het aan Dienst ICT Uitvoering ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis, waarbij medewerkers werkzaamheden of prestaties verrichten ten behoeve van bovengenoemde dienst zonder dat er een arbeidsovereenkomst door welke oorzaak dan ook tussen de medewerker en Opdrachtgever tot stand komt. Voor de periode van vier jaar: Geraamde totale opdrachtwaarde € 330.000.000 Maximale totale opdrachtwaarde € 396.000.000 Perceel 2 Inhuur ICT-Professionals Regulier t.b.v. Logius Geraamde totale opdrachtwaarde € 263.000.000,- Maximale totale opdrachtwaarde € 315.600.000,- Perceel 3 Inhuur ICT-Professionals Regulier t.b.v. SSC-ICT Geraamde totale opdrachtwaarde € 225.000.000,- Maximale totale opdrachtwaarde € 270.000.000,- Alle bedragen zijn exclusief btw.
Interne identificatiecode: 202307008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De openbare procedure biedt de markt de grootst mogelijke toegang om haar diensten aan te bieden. Het biedt DICTU daarmee de grootst mogelijke concurrentie op economisch voordelige inschrijvingen. In de gevraagde dienstverlening zitten geen elementen die nopen tot een voorselectie van marktpartijen op de mate van geschiktheid, zoals met een niet-openbare procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Tijdelijk inhuur van ICT-Professionals ten behoeve van Dienst ICT Uitvoering (DICTU)
Beschrijving: Aan DICTU tijdelijk uitlenen van ICT-Professionals voor alle in het Kwaliteitsraamwerk IV genoemde kwaliteitenprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een ICT-Professional en DICTU of Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere Overeenkomst. De geraamde totale opdrachtwaarde is € 330.000.000,- exclusief btw, voor het samenstel van alle te gunnen opdrachten binnen de beoogde Raamovereenkomsten over de looptijd van twee (2) jaar, met twee (2) maal een optie tot verlenging van de looptijd met maximaal een jaar. De maximale totale opdrachtwaarde (totaal van álle opdrachten binnen de beoogde Raamovereenkomsten) is € 396.000.000,- euro exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal een optie tot verlenging van deze Raamovereenkomsten, eenzijdig uit te oefenen door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden, met telkens een periode van maximaal een (1) jaar.