2. Procedure
Procedure
Titel: Europese selectie architect nieuwbouw Da Vinci College en Antoni Gaudi
Beschrijving: De opgave is een nieuwe scholengemeenschap voor mavo, havo en vwo in Purmerend. Het betreft één vervangende nieuwbouw voor 500 leerlingen van SG Antoni Gaudí met een brutovloeroppervlak (bvo) van 3.695 m² en 1.400 leerlingen van het Da Vinci College met een bvo van 9.345 m² op de locatie Koogmolen, totaal 13.040 m2. De werkzaamheden voor deze opdracht omvatten het architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het ontwerp van de inrichting van het maaiveld van het totale perceel van de school en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp. 13.040m2
Interne identificatiecode: 1648105
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Selectie architect nieuwbouw
Beschrijving: Europese selectie architect nieuwbouw De Vinci College en Antoni Gaudi
Interne identificatiecode: 1