2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie dakbedekking 8 objecten
Beschrijving: De gemeente Houten is voornemens om bij 8 objecten het dakwerk te vernieuwen/renoveren. Het betreft de onderstaande locaties, in voorkeursvolgorde: • Sporthal de Wetering + Victum, Hefbrug 5 & 7, 3991LB Houten o het vernieuwen/ verbeteren van isolatie en aanbrengen 3-laagsdakbedekking. • Sporthal de Molenwiek, Papiermolen 3, 3994XZ Houten o het vernieuwen/ verbeteren van isolatie en aanbrengen 3-laagsdakbedekking. • Clubgebouw Wieler Tour Club, Kuisboog 14, 3994AE Houten o het vernieuwen/ verbeteren van isolatie en aanbrengen 3-laagsdakbedekking. • Gymzaal de Plantage + Wijkpost, Plantagepolder 55 & 57, 3991ZE Houten o het overlagen/ aanbrengen van 1 laags dakbedekking. Inschrijvingsleidraad Renovatie dakbedekking 8 objecten, 799134 7 • SCC ’t Gebouw, Kerkebogerd 1a, 3999NM Tull en ’t Waal o het vernieuwen/ verbeteren van isolatie en aanbrengen 3-laagsdakbedekking incl. verwijderen van het grind en ophogen van de boeidelen tbv ophogen dak. • Sporthal De kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE n.v.t.
Interne identificatiecode: 799134
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45261100 Dakconstructiewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Het betreft één opdracht.
Interne identificatiecode: 1