See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor de aanstelling van een strategische en creatieve partner voor communicatie en marketing
Beschrijving: De opdracht omvat het op afroep leveren van strategisch communicatie- en marketingadvies, het ontwikkelen van creatieve concepten, en het realiseren van campagnes en middelen. Dit betreft zowel online als offlinecommunicatie, gericht op het vergroten van de zichtbaarheid, versterking van het merk, en het bereiken van communicatiedoelstellingen.
Interne identificatiecode: OC/2025/080/LK
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79416000 Public relationsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OC/2025/080/LK - 1
Beschrijving: Strategisch traject: Een bestelling voor strategisch communicatieadvies, inclusief analyse, positionering, doelgroepbenadering en kanaalkeuze.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: OC/2025/080/LK - 2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: OC/2025/080/LK - 3
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: OC/2025/080/LK - 4
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: OC/2025/080/LK - 5
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: OC/2025/080/LK - 6
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: OC/2025/080/LK - 7
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: OC/2025/080/LK - 8
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: OC/2025/080/LK - 9
Interne identificatiecode: 9