2. Procedure
Procedure
Titel: Sociale verzekeringsregelingen
Beschrijving: De opdracht betreft het signaleren van SV-regelingen en het behandelen, indienen en controleren van subsidies op grond van de verschillende SV-regelingen voor medewerkers van Zaffier. In 2023 heeft Zaffier in totaal € 890.292,- aan subsidie verkregen. Zie paragraaf 1.3.2 van het Beschrijvend document voor verdere toelichting.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66171000 Diensten voor financieel advies
Aanvullende classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Sociale Verzekeringsregelingen
Beschrijving: De opdracht betreft het signaleren van SV-regelingen en het behandelen, indienen en controleren van subsidies op grond van de verschillende SV-regelingen voor medewerkers van Zaffier.
Interne identificatiecode: 1