2. Procedure
Procedure
Titel: Cadeaubonnen
Beschrijving: Levering van cadeaubonnen. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale waarde van deze Opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op € 440.000,00.
Interne identificatiecode: 2026-061960
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De te sluiten Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee jaar met de optie tot verlenging van twee maal één jaar.