2. Procedure
Procedure
Titel: Inrichting gezamenlijk archeologisch depot gemeente Nijmegen en provincie Gelderland
Beschrijving: Het doel is om op deze wijze te komen tot een overeenkomst voor de levering en montage van de inrichting van het archeologische depot aan de Nieuwe Dukenburgseweg 21 in Nijmegen.
Interne identificatiecode: Tenders T94222
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30132300 Sorteerinrichtingen
Aanvullende classificatie (cpv): 30193500 Documentatierekken, 39131000 Kantoorrekken, 39131100 Archiefrekken, 39151100 Rekken, 44421720 Opbergkasten, 45223210 Constructiestaalbouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000