2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2025-0181 - Levering Holbein armaturen
Beschrijving: In het kader van deze Aanbesteding is de Gemeente voornemens ‘Holbein’ armaturen in te kopen. De Opdracht bestaat uit het op afroep produceren en leveren van Holbein armaturen. Tot de Levering behoren tevens alle benodigde handelingen, maatregelen, voorzieningen en dergelijke welke benodigd zijn om de Holbeinarmaturen armaturen overeenkomstig de Overeenkomst te leveren op een bepaald afgesproken moment op een door Opdrachtgever nader aan te geven locatie.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34920000 Wegenuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen, 34928500 Straatverlichtingsuitrusting, 34928510 Straatlichtmasten, 34928520 Lantaarnpalen, 34928530 Straatlantaarns, 34993000 Straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor het leveren van de Holbein armaturen wordt een raamovereenkomst afgesloten met een looptijd van 10 jaar zonder optie tot verlenging.