630934-2022 - MededingingNederland-Oudenbosch: Straatverlichting
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
VERVANGING OPENBARE VERLICHTING (2022 - 2024)
Referentienummer: HAL-KWS-2022-siw8584
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34993000 Straatverlichting
II.1.4.
Korte beschrijving
Het werk betreft het vervangen van de openbare verlichting binnen de gemeente Halderberge. De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen:
a. het verrichten van projectmatig werkzaamheden (renovatie / uitbreiding)
b. het coördineren van de werkzaamheden met de netwerkbeheerder
c. het treffen van verkeersmaatregelen
d. het verwerken van mutaties in het beheersysteem MOON
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumentatie.