630944-2022 - MededingingNederland-Bemmel: Afval- en vuilcontainers en bakken
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
GFT-containerbehuizingen
Referentienummer: ORV
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.1.4.
Korte beschrijving
GFT-containerbehuizingen Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een maximale waarde van €750.000,-. Gemeente Lingewaard wil een Overeenkomst afsluiten met 1 ondernemer voor minimaal 2 jaar, namelijk aflopend 31-12-2024, met de optie de overeenkomst 2x met maximaal 1 jaar te verlengen. De maximale duur van de overeenkomst is daarmee 4 jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 750 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft de levering en het plaatsen van GFT-containerbehuizingen, inclusief losse betonnen bodemplaten, welke worden geplaatst voor het inzamelen van GFT-fractie. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een maximale waarde van €750.000,-. Gemeente Lingewaard wil een Overeenkomst afsluiten met 1 ondernemer voor minimaal 2 jaar, namelijk aflopend 31-12-2024, met de optie de overeenkomst 2x met maximaal 1 jaar te verlengen. De maximale duur van de overeenkomst is daarmee 4 jaar.