630955-2025 - Resultaat
België – Film- en videodiensten – Meerjarige overeenkomst van diensten (2025-2028) tegen prijslijst voor de ondersteuning met gespecialiseerd personeel (experten) en materieel voor audiovisuele producties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige overeenkomst van diensten (2025-2028) tegen prijslijst voor de ondersteuning met gespecialiseerd personeel (experten) en materieel voor audiovisuele producties
Beschrijving: De ondersteuning met gespecialiseerd personeel (experten) en materieel voor audiovisuele producties
Interne identificatiecode: 25SS912
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 92100000 Film- en videodiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 75000000 Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 25SS912 - 1
Beschrijving: Diensten voor de ondersteuning met gespecialiseerd personeel en materieel voor audiovisuele producties
Interne identificatiecode: 1