See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Koffiemachines en verbruiksartikelen
Beschrijving: Installatie, inbedrijfstelling, training en onderhoud van koffiemachines en levering van verbruiksartikelen
Interne identificatiecode: CM-MC 2024_053 Mach Café
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CM-MC 2024_053 Koffieapparaten - 1
Beschrijving: Koffieapparaten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: CM-MC 2024_053 Verbruiksartikelen - 2
Beschrijving: Verbruiksartikelen
Interne identificatiecode: 2