2. Procedure
Procedure
Titel: Keuring, inspectie en reparatiewerkzaamheden arbeidsmiddelen
Beschrijving: Betreft het keuren, inspecteren en eventueel repareren van de arbeidsmiddelen van waterschap Noorderzijlvest
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71630000 Technische controle- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000