See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud MRI scanners
Beschrijving: Onderhoud 3T + 7T MRI scanners Onderhoud van twee MRI scanners
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 1. Onderhoud 3T scanner
Beschrijving: Onderhoud 3T scanner onderhoud van 1 scanner
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2. Onderhoud 7T scanner
Beschrijving: Onderhoud 7T scanner Onderhoud van 1 scanner
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 50420000 Reparatie en onderhoud van medische en chirurgische uitrusting