631581-2024 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud groenzones
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud groenzones
Beschrijving: Deze dienst betreft het volledige alternatief onderhoud van de beplanting en onkruidbeheersing op verhardingen en het volledige onderhoud van de grasmatten. Maken tevens deel uit van de opdracht: tijdens dit onderhoud wordt het groenafval, onkruid, bladeren, zwerfvuil, veegvuil, enz. opgeruimd en afgevoerd. Behoort niet tot de opdracht: opplanten van de bloemperken en/of bloembakken, onderhoud van deze perken en bakken, onderhoud bermen, snoeien van bomen, onderhoud straatmeubilair en speeltoestellen. De opdracht is opgesplitst in 9 percelen die elk afzonderlijk kunnen toegewezen worden. Het gaat specifiek over: PERCEEL 1 - Sector 1: Deze sector is gelegen tussen de Heirweg (inbegrepen vanaf Schoolstraat), Kapelhoekstraat, Sint-Catharinestraat, Duivigestraat en Hazegoedweg (allen inbegrepen) in Kapelhoek. PERCEEL 2 - Sector 2: Deze sector is gelegen tussen Beversesteenweg (inbegrepen) vanaf rond punt Mandellaan tot Kruisboommolenstraat, grens Ardooie, Hooistraat, Beverseaardeweg tot fietspad Krommebeek (inbegrepen) en Jonkersstraat (inbegrepen). Parking aan begraafplaats Henri Jonckherestraat is inbegrepen. PERCEEL 3 - Sector 3: Deze sector is gelegen tussen : Mandellaan, Kardinaal Cardijnlaan, Beverseaardeweg, Hooistraat, grens Ardooie, Izegemseaardeweg, Kleine Kachtemsestraat, Kachtemsestraat. PERCEEL 4 - Sector 4: Deze sector is gelegen tussen de Noordlaan (inbegrepen), Bruggesteenweg, grens Hooglede en Hoogleedsesteenweg. PERCEEL 5 - Sector 5: Deze sector is gelegen tussen de Diksmuidsesteenweg (inbegrepen), Westlaan (inbegrepen), Hoogleedsesteenweg (inbegrepen tot grens Hooglede), Ter Bets en De Zilten (inbegrepen site Schiervelde met uitzondering van het maaien van de voetbalvelden zelf). PERCEEL 6 - Sector 6: Deze sector is gelegen tussen de Diksmuidsesteenweg, Westlaan (inbegrepen), Meiboomlaan (inbegrepen.), R32 (inbegrepen. Site Kerelsplein met uitzondering van het maaien voetbalveld). PERCEEL 7 - Sector 7: Deze sector is gelegen tussen de Izegemsestraat, Oekensestraat (inbegrepen) N36 en A17. (Sportpark Rumbeke is inbegrepen met uitzondering van het maaiwerk binnen de Finse looppiste en het hoofdveld, Wielerpiste Defraeye-Sercu inbegrepen (begraafplaats Kwadestraat niet inbegrepen). PERCEEL 8 - Sector 8: Deze sector is gelegen tussen Ieperseweg (inbegrepen), Kortewagenstraat (inbegrepen), Mgr. Catrysestraat (inbegrepen), Ten Bunderen, grens Moorslede, Galgestraat, Meensesteenweg in Beitem (begraafplaats Beitem niet inbegrepen). PERCEEL 9 - Sector 9: Deze sector omvat het onderhoud van 7 afgebakende semi-openbare tuinen/zones met name: Sint- Rochus in de Sint-Rochusstraat, Dekenij in de Vrouwenstraat 2, Zilverlink in de Meensesteenweg 412, Damberdshof in de Vijfwegenstraat, Sportstadion in de Spanjestraat, Onze Kinderen in de Blommestraat, Welzijnshuis in de Gasthuisstraat.
Interne identificatiecode: PPP07I-2749/4505/GRO/216 W2406 907
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: sector 1
Beschrijving: Deze sector is gelegen tussen de Heirweg (inbegrepen vanaf Schoolstraat), Kapelhoekstraat, Sint-Catharinestraat, Duivigestraat en Hazegoedweg (allen inbegrepen) in Kapelhoek.
Interne identificatiecode: GRO/216 W2406 907_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: sector 2
Beschrijving: Deze sector is gelegen tussen Beversesteenweg (inbegrepen) vanaf rond punt Mandellaan tot Kruisboommolenstraat, grens Ardooie, Hooistraat, Beverseaardeweg tot fietspad Krommebeek (inbegrepen) en Jonkersstraat (inbegrepen). Parking aan begraafplaats Henri Jonckherestraat is inbegrepen.
Interne identificatiecode: GRO/216 W2406 907_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: sector 3
Beschrijving: Deze sector is gelegen tussen : Mandellaan, Kardinaal Cardijnlaan, Beverseaardeweg, Hooistraat, grens Ardooie, Izegemseaardeweg, Kleine Kachtemsestraat, Kachtemsestraat.
Interne identificatiecode: GRO/216 W2406 907_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: sector 4
Beschrijving: Deze sector is gelegen tussen de Noordlaan (inbegrepen), Bruggesteenweg, grens Hooglede en Hoogleedsesteenweg.
Interne identificatiecode: GRO/216 W2406 907_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: sector 5
Beschrijving: Deze sector is gelegen tussen de Diksmuidsesteenweg (inbegrepen), Westlaan (inbegrepen), Hoogleedsesteenweg (inbegrepen tot grens Hooglede), Ter Bets en De Zilten. (inbegrepen site Schiervelde met uitzondering van het maaien van de voetbalvelden zelf).
Interne identificatiecode: GRO/216 W2406 907_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: sector 6
Beschrijving: Deze sector is gelegen tussen de Diksmuidsesteenweg, Westlaan (inbegrepen), Meiboomlaan (inbegrepen.), R32 (inbegrepen). Site Kerelsplein met uitzondering van het maaien voetbalveld.
Interne identificatiecode: GRO/216 W2406 907_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7: sector 7
Beschrijving: Deze sector is gelegen tussen de Izegemsestraat, Oekensestraat (inbegrepen), N36 en A17. (Sportpark Rumbeke is inbegrepen met uitzondering van het maaiwerk binnen de Finse looppiste en het hoofdveld, Wielerpiste Defraeye-Sercu inbegrepen) (begraafplaats Kwadestraat niet inbegrepen).
Interne identificatiecode: GRO/216 W2406 907_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8: sector 8
Beschrijving: Deze sector is gelegen tussen Ieperseweg (inbegrepen) Kortewagenstraat (inbegrepen), Mgr. Catrysestraat (inbegrepen), Ten Bunderen, grens Moorslede, Galgestraat, Meensesteenweg in Beitem (begraafplaats Beitem niet inbegrepen).
Interne identificatiecode: GRO/216 W2406 907_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Perceel 9: sector 9
Beschrijving: Deze sector omvat het onderhoud van 7 afgebakende semi-openbare tuinen/zones met name: Sint- Rochus in de Sint-Rochusstraat, Dekenij in de Vrouwenstraat 2, Zilverlink in de Meensesteenweg 412, Damberdshof in de Vijfwegenstraat, Sportstadion in de Spanjestraat, Onze Kinderen in de Blommestraat, Welzijnshuis in de Gasthuisstraat.
Interne identificatiecode: GRO/216 W2406 907_9