632506-2025 - Mededinging
Nederland – Installatiediensten (uitgezonderd software) – Vervangen beveiligingsinstallaties Bonnefantenmuseum
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervangen beveiligingsinstallaties Bonnefantenmuseum
Beschrijving: De huidige beveiligingsinstallaties zijn aan het einde van de technische levensduur, waardoor de kwaliteit van de huidige installaties verslechterd is en niet meer voldoen aan de tegenwoordige eisen. Hierom is Provincie Limburg voornemens deze installaties te vervangen met nieuwe actuele technieken.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
Aanvullende classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur, 35125300 Veiligheidscamera's
5. Perceel
Perceel: LOT-0000