63273-2023 - MededingingNederland-Utrecht: Tenten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Contingency Plan 100
Referentienummer: 191285
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39522530 Tenten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding met betrekking tot Contingency Plan 100 (CP100). CP100 wordt actief bij het overlijden van een lid van het Koninklijk Huis. Zodra dit ingang wordt gezet dient op een locatie tenten met toebehoren te worden opgebouwd. De tijd en planning speelt hierin een cruciale rol.
Betreft de aankoop van de tenten en accessoires incl. bijbehorende overeenkomst voor het onderhoud, de opslag en dienstverlening bij CP100.
De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012.
De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Negometrix. Nadere informatie over het gebruik van Negometrix leest u hier.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 2 401 250,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1) Aanschaf van tentaccomodaties incl. accessoires
2) Opslag en onderhoud van deze tentaccomodaties en accessoires
3) Opbouw en support bij CP100