632750-2023 - Mededinging
België – Luchtkarteringsdiensten – Inwinning, hosting en ontsluiting van 360° straatbeelden, true orthofoto, oblieke beelden, lidar puntenwolk en 3D-mesh
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inwinning, hosting en ontsluiting van 360° straatbeelden, true orthofoto, oblieke beelden, lidar puntenwolk en 3D-mesh
Beschrijving: zie opdrachtdocument
Interne identificatiecode: G 130
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71354200 Luchtkarteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79961200 Luchtfotografiediensten, 79961300 Gespecialiseerde fotografiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: G 130 - 1
Beschrijving: PERCEEL 1: Inwinning, hosting en ontsluiting van 360° straatbeelden en LiDAR puntenwolk Binnen dit perceel voorzien we de inwinning van gedetailleerde en up-to-date 360° beelden met LiDAR-punten. De beelden moeten toegankelijk zijn via een gebruiksvriendelijke viewer. Integratie en koppeling via API’s en plugins in eigen software en web toepassingen is een must. De voorgestelde oplossing moet multi-inzetbaar, flexibel en onbeperkt toegankelijk zijn zodat het gebruik van de data leidt tot efficiëntiewinst voor de verschillende diensten.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: G 130 - 2
Beschrijving: PERCEEL 2: Inwinning, hosting en ontsluiting van gebiedsdekkende true orthofoto, oblieke foto’s, getextureerd 3D-meshmodel en bijhorende LiDAR puntenwolk. Binnen dit perceel voorzien we - de inwinning en verwerking van luchtfoto’s tot een true orthofoto, - de inwinning van oblieke foto’s met aerial LiDAR - de opmaak van getextureerde 3D-mesh Het raadplegen van de data moet mogelijk zijn in een gebruiksvriendelijke viewer met onbeperkt aantal users, daarnaast is ook ontsluiting via webservices en levering in fysieke bestanden belangrijk.
Interne identificatiecode: 2