2. Procedure
Procedure
Titel: IFA EZK LNV JenV 2024
Beschrijving: De aanbesteding IFA EZK, LNV 2024 heeft tot doel om voor 4 percelen raamovereenkomsten met opdrachtnemer(s) te sluiten op basis waarvan de ministeries van EZK, LNV en onderdelen van JenV -waaronder de IND en CJIB- uitzendkrachten kunnen inhuren. De raamovereenkomsten hebben een initiële looptijd van drie jaar, met een optie voor Opdrachtgever om te verlengen met een jaar. Het betreft inzet van uitzendkrachten op alle voorkomende functies in cao Rijk-schalen 1 t/m 10 en voor EZK en LNV t/m schaal 12. De uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland, m.u.v. het perceel van CJIB dat ziet op enkel inzet in Leeuwarden. 7.922.400 tot 8.397.600 uur over de totale maximale looptijd van de raamovereenkomsten
Interne identificatiecode: IUC DJI/INEA/CV/2023-1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 JenV-overig
Beschrijving: Een raamovereenkomst met 2 opdrachtnemers voor de inzet van uitzendkrachten bij verschillende diensten/onderdelen van het ministerie van Justitie en Veiligheid. Het betreft inzet van uitzendkrachten op alle voorkomende functies in cao Rijk-schalen 1 t/m 10. De uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland. De opdrachtnemers dingen in mini-competitie mee naar gunning van nadere overeenkomsten, waarbij de prijs/tarief geen rol meer speelt maar kwaliteit van de aangeboden kandidaat wel. De geraamde inhuuromvang van dit perceel is 168.100 tot 225.700 door uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis. 168.100 tot 225.700 door uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis en dat gedurende maximale looptijd van de raamovereenkomst dus 4 jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengingsoptie & optie tot een pilot voor functie managementondersteuners
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 IND
Beschrijving: Een raamovereenkomst met 2 opdrachtnemers voor de inzet van uitzendkrachten bij de IND. Het betreft inzet van uitzendkrachten op alle voorkomende functies in cao Rijk-schalen 1 t/m 10. De uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland. De opdrachtnemers dingen in mini-competitie mee naar gunning van nadere overeenkomsten, waarbij de prijs/tarief geen rol meer speelt maar kwaliteit van de aangeboden kandidaat wel. De geraamde inhuuromvang van dit perceel is 1.080.000 door uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis. 1.080.000 door uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis en dat gedurende maximale looptijd van de raamovereenkomst dus 4 jaar
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 EZK-LNV
Beschrijving: Een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor de inzet van uitzendkrachten bij verschillende diensten/onderdelen van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK) en Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV). Het betreft inzet van uitzendkrachten op alle voorkomende functies in cao Rijk-schalen 1 t/m 12. De uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland. Er is geen sprake van mini-competitie tussen meerdere opdrachtnemers. De geraamde inhuuromvang van dit perceel is 537.500 tot 598.700 door uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis. 537.500 tot 598.700 door uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis en dat gedurende maximale looptijd van de raamovereenkomst dus 4 jaar
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 CJIB
Beschrijving: Een raamovereenkomst met 3 opdrachtnemers voor de inzet van uitzendkrachten bij het CJIB. Het betreft inzet van uitzendkrachten op alle voorkomende functies in cao Rijk-schalen 1 t/m 10. De uitzendkrachten kunnen worden ingezet in Leeuwarden. De opdrachtnemers dingen in mini-competitie mee naar gunning van nadere overeenkomsten, waarbij de prijs/tarief geen rol meer speelt maar kwaliteit van de aangeboden kandidaat wel. De geraamde inhuuromvang van dit perceel is 195.000 door uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis. 195.000 door uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis en dat gedurende maximale looptijd van de raamovereenkomst dus 4 jaar
Interne identificatiecode: 4