2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor een architectuuropdracht
Beschrijving: Bijzonder bestek voor de ontwerpopdracht voor de renovatie van 30 kamers, 3 badkamers en de gemeenschappelijke ruimten in de tussenbouw van WZC Onze-Lieve-Vrouw van Antwerpen en het opstellen van een masterplan. Het doel is inzicht te krijgen in de huidige en toekomstige noden en kwaliteiten van het gebouw, de onbenutte ruimte, de mogelijkheden inzake comfort en efficiëntie. De bouwheer hecht hierbij veel belang aan huiselijkheid en comfort en het flexibel kunnen inspelen op de zorgnood van de bewoners enerzijds, maar anderzijds ook aan een efficiënte manier van werken voor de medewerkers van de voorziening, dit alles volgens huidig wetgevend kader van de woonzorgcentra.
Interne identificatiecode: 2024-0001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024-0001 - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71210000 Architectonische adviezen, 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen