63284-2025 - Resultaat
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Onderhandelingsprocedure zonder aankondiging AVP Verzekering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhandelingsprocedure zonder aankondiging AVP Verzekering
Beschrijving: Aansprakelijkheidsverzekering voor de bewoners welke het COA opvangt. € 646.436 op basis van 64.200 asielzoekers.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Particulieren (AVP)
Beschrijving: Aansprakelijkheidsverzekering voor de bewoners welke het COA opvangt.
Interne identificatiecode: 1