2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Groot planmatig onderhoud elementenverharding 2024-2027
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst waaruit deelopdrachten worden opgedragen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit groot onderhoud aan elementenverhardingen. Daarnaast kunnen de volgende bijkomende werkzaamheden voorkomen: - Het uitvoeren van voorbereidende werkzaamheden - Het uitvoeren van opbreekwerkzaamheden - Het aanbrengen elementenverhardingen - Het aanbrengen kolken en kolkleidingen - Het op hoogte brengen putafdekkingen - Het uitvoeren van grondwerkzaamheden - Het toepassen van verkeersmaatregelen - Het uitvoeren van overige bijkomende werkzaamheden - Het verzorgen van revisies en bijkomende werkzaamheden Een indicatie van de omvang van de opdracht is ca. € 2.300.000,- excl. BTW per kalenderjaar. Deze omzet is indicatief. Aan dit bedrag kunnen geen rechten ontleend worden. Opdrachtgever behoudt zich het recht voor dit bedrag te wijzigen bij evt. verlenging van de raamovereenkomst.
Interne identificatiecode: 23.300-OW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45236000 Aanbrengen van verharding
Aanvullende classificatie (cpv): 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Groot en planmatig onderhoud elementenverharding
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kent een initiële duur van één (1) jaar. Vervolgens heeft de gemeente de eenzijdige verlengingsoptie om de raamovereenkomst drie (3) keer met één (1) jaar, of een gedeelte daarvan, te verlengen.