Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Overig Groningen (NL113)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Groningen