633042-2023 - Mededinging
Nederland – Straatstenen – Levering straatbakstenen t.b.v. Herinrichting Noordewierweg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering straatbakstenen t.b.v. Herinrichting Noordewierweg
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de levering van straatbakstenen (ca. 22.000m2) gedurende de realisatie van de herinrichting van de Noordewierweg, Amersfoort. De levering moet in afstemming met de uitvoerend aannemer worden gedaan en aansluiten bij de fasering, planning en voortgang van de werkzaamheden. Circa 22.000m2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113130 Straatstenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de levering van straatbakstenen (ca. 22.000m2) gedurende de realisatie van de herinrichting van de Noordewierweg, Amersfoort. De levering moet in afstemming met de uitvoerend aannemer worden gedaan en aansluiten bij de fasering, planning en voortgang van de werkzaamheden. Circa 22.000 m2.
Interne identificatiecode: 1