633081-2023 - Resultaat
Nederland – Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen – Beheer en onderhoud gebouwgebonden installaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer en onderhoud gebouwgebonden installaties
Beschrijving: Het uitvoering geven aan het beheer en onderhoud aan de gebouwgebonden installaties in de locaties van Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Noord- en West-Fryslan. De volgende onderstaande verantwoordelijkheden en werkzaamheden zijn op niet limitatieve basis onderdeel van de opdracht: Het uitvoeren van: - contractimplementatie incl installatie inspectie - contractmanagement incl. NEN2767 inspecties en vervaardigen (D)MJOB - proactief preventief onderhoud - planbaar onderhoud - reactief correctief onderhoud - proactief correctief onderhoud - aanlegwerkzaamheden - projecten - documentbeheer
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 31600000 Elektrische uitrusting, 42500000 Koel- en ventilatie-uitrusting, 50413200 Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties, 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming, 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud en beheer aan gebouwgebonden installaties
Beschrijving: Het uitvoering geven aan het beheer en onderhoud aan gebouwgebonden installaties in de locaties van Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Noord- en West Fryslân Het betreft het onderhoud voor een 8 tal locaties
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlening van de opdracht