633085-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Wijziging overeenkomst IT sourcing 2019
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wijziging overeenkomst IT sourcing 2019
Beschrijving: Wijziging van de overeenkomst IT sourcing 2019 35.0000.000
Interne identificatiecode: 2019-172-01 EA IT Sourcing (zie TenderNed kenmerk: 230672)
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wijziging opdracht IT sourcing 2019
Beschrijving: Zie motivering
Interne identificatiecode: 1