633129-2023 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Ontwerpopdracht woonproject Meikeversite
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerpopdracht woonproject Meikeversite
Beschrijving: Ontwerpopdracht voor een woonproject met 17 meergezinswoningen, een gemeenschappelijke tuin en omliggend openbaar domein in de Meikeverstraat te Kessel-Lo, Leuven.
Interne identificatiecode: AGSL_060023
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AGSL_060023 - 1
Interne identificatiecode: 1