633163-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Kwartiermaker assetmanagement civiele kunstwerken - cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Kwartiermaker assetmanagement civiele kunstwerken - cluster SO
Beschrijving: Jij bent van bouwen aan de mooiste stad van Nederland. In deze stad zijn bruggen en sluizen belangrijke knooppunten voor weg- en waterverkeer. Bovendien maken deze civiele kunstwerken Rotterdam de iconische stad die ze is. Samen met jou maken we Rotterdam het voorbeeld van een goed en toekomstbestendig beheerde stad. Jij opereert op het raakvlak tussen het programmateam en de bestaande onderhouds- en beheerorganisatie en zorgt ervoor dat deze door kan draaien én in lijn komt met de programmadoelstellingen. Daarnaast adviseer je de programmamanager en het kernteam over de strategie i.r.t. de uitvoeringsprojecten. Hierin verbind je verschillende expertises aan elkaar en betrek je o.a. de inhoudelijk specialisten vanuit ons Ingenieursbureau en de assetmanagers, zodat we samen toewerken naar een eenduidig beeld van onze assets!
Interne identificatiecode: 6-D-17100-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000