Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45223800 Monteren en bouwen van prefabconstructies
Aanvullende classificatie (cpv): 45223820 Prefabeenheden en -onderdelen
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst voor ‘Levering en plaatsing woon- en utiliteitsgebouwen’ zal ingaan op 22 juli 2024. De Raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van twee jaar en heeft driemaal de mogelijkheid om verlengd te worden met twee jaar (2 + 2 + 2 + 2 jaar).
Plaats van uitvoering
Land: Nederland