2. Procedure
Procedure
Titel: BRK Kwartiermaker/beheerder - Cluster SB
Beschrijving: Jij ben de eindverantwoordelijke voor het gebruik van Kadastrale gegevens (BRK). Je ziet toe op het rechtmatig gebruik van de BRK gegevens binnen de gemeente en eventueel ketenpartners buiten de gemeente (denk hierbij aan DCMR/ veiligheidsregio en ingenieursbureaus). Je onderhoud het contact met het Kadaster over contracten en kwaliteit van de data die er aangeleverd wordt.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000