633238-2023 - Resultaat
België – Ondersteuning voor kantoorwerk – Vertaaldiensten en tolkdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vertaaldiensten en tolkdiensten
Beschrijving: De opdracht is een overheidsopdracht van diensten met als voorwerp vertaaldiensten enerzijds en tolkdiensten anderzijds.
Interne identificatiecode: CAMCCM-2022_090-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79500000 Ondersteuning voor kantoorwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Vertaaldiensten en reviseren in nationale talen
Beschrijving: Dit perceel omvat de vertaling en revisie van administratieve, juridische, medische of andere documenten, verslagen of teksten hoofdzakelijk in verband met de activiteiten van de aanbestedende overheid op het vlak van gezondheid. Meestal zal het gaan om vertaalaanvragen van het Frans naar het Nederlands of omgekeerd. De aanbestedende overheid zal echter ook vertalingen naar en van het Engels en Duits vragen. Alle vertaalcombinaties tussen Frans, Nederlands, Duits en Engels zouden dus gevraagd kunnen worden.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79530000 Vertaaldiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79530000 Vertaaldiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Vertaaldiensten voor Europese en extra-Europese talen
Beschrijving: Dit perceel bevat de vertaling van administratieve of medische documenten en teksten in verband met leden van de aanbestedende overheid die geneeskundige verzorging in het buitenland nodig hadden. De aanbestedende overheid kan niet aangeven welke talen tijdens de opdracht gevraagd zullen worden. Op basis van de ervaring in het verleden zijn de meest gevraagde talen: Spaans, Pools, Tsjechisch, Roemeens en Bulgaars. Deze lijst is niet exhaustief en daarnaast zullen ook andere talen (Latijnse, Noordse, Arabische of Aziatische) worden gevraagd. Andere relevante precisering: meestal gaat het om teksten van minder dan 1.000 woorden.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Tolkdiensten
Beschrijving: Dit perceel bevat de simultaanvertaling in het Frans en Nederlands. Aan de opdrachtnemer zal vooral worden gevraagd om één tolk ter beschikking te stellen die zal samenwerken met een tolk van de aanbestedende overheid voor bepaalde vergaderingen / evenementen die worden georganiseerd. Deze tolkprestaties zullen plaatsvinden in de gebouwen van de aanbesteder of in gebouwen van derden.
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 79540000 Tolkdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79540000 Tolkdiensten