2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen en Inspecteren riolering
Beschrijving: De Opdrachtgever wil een overeenkomst afsluiten voor het reinigen en inspecteren van de riolering verspreid over de 11 kernen van de gemeente Krimpenerwaard. Het doel dat de opdrachtgever nastreeft met de opdracht is het uitvoering geven aan de inzameling en transport van afvalwater volgens de Waterwet. Na gunning worden tekeningen, plattegronden en/of andere info waarop de locaties van de te reinigen riolering staan aangegeven aan de opdrachtnemer verstrekt De werkzaamheden vinden plaats binnen als buiten de bebouwde kom van de kernen van de gemeente Krimpenerwaard 0
Interne identificatiecode: 1578.3b
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Reinigen en inspecteren riolering
Beschrijving: De Opdrachtgever wil een overeenkomst afsluiten voor het reinigen en inspecteren van de riolering verspreid over de 11 kernen van de gemeente Krimpenerwaard. Het doel dat de opdrachtgever nastreeft met de opdracht is het uitvoering geven aan de inzameling en transport van afvalwater volgens de Waterwet. Na gunning worden tekeningen, plattegronden en/of andere info waarop de locaties van de te reinigen riolering staan aangegeven aan de opdrachtnemer verstrekt. De werkzaamheden vinden plaats binnen als buiten de bebouwde kom van de kernen van de gemeente Krimpenerwaard. 0
Interne identificatiecode: 1