633256-2024 - Resultaat
België – Afvalverzameling en –verwerking – Bronophaling van asbesthoudend afval in zakken en containers en de verwerking van asbesthoudend afval afkomstig van bronophaling
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bronophaling van asbesthoudend afval in zakken en containers en de verwerking van asbesthoudend afval afkomstig van bronophaling
Beschrijving: IVVO wil binnen de grenzen van zijn werkingsgebied een bronophalingsproject voor asbesthoudende materialen organiseren. De mogelijke projectdeelnemers zijn uiteenlopende doelgroepen. Hiervoor willen wij een beroep doen op een dienstverlener die containers gaat plaatsen bij de projectdeelnemers. De deelnemers kunnen dan hun asbesthoudende materialen in de container deponeren, waarna de dienstverlener de container komt ophalen en afvoert voor verwerking naar een erkend verwerker van asbestafval. Daarnaast stelt de opdrachtgever aan de projectdeelnemers platen- en kuubzakken ter beschikking waarin asbestafval op een makkelijk toegankelijke plaats aan de straatzijde kan worden aangeboden voor ophaling en verwerking. De opdracht bestaat derhalve uit: - de verwerking van het hechtgebonden asbest - de plaatsing en de ophaling op afroep van de containers bij de betrokkenen, het transport naar een erkend verwerker van het hechtgebonden asbestafval. - de ophaling op afroep van de platen- en kuubzakken bij de betrokkenen, het transport naar een erkend verwerker van het hechtgebonden asbestafval. Voor deze opdracht werd ons werkgebied ingedeeld in 2 regio's: - Regio Ieper: Ieper, Poperinge, Heuvelland & Mesen - Regio Veurne: Veurne, Diksmuide, Vleteren, Alveringem, Lo-Reninge, De Panne, Koksijde & Nieuwpoort Voor de organisatie van deze opdracht heeft de opdrachtgever een projectsubsidie met een maximaal vastgelegd subsidiebedrag gekregen van OVAM. Dit project loopt tot en met 02/12/2028. De eindtermijn van dit project wordt vervroegd mocht deze projectsubsidie sneller uitgeput zijn.
Interne identificatiecode: PPP15E-75/4073/IVVO/2024/05
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Verwerken van asbest afkomstig van bronophaling
Beschrijving: Verwerken van asbest afkomstig van bronophaling
Interne identificatiecode: 2024/05_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Perceel: LOT-0002
Titel: Bronophaling van asbest in zakken + transport naar de verwerker
Beschrijving: Bronophaling van asbest in zakken + transport naar de verwerker
Interne identificatiecode: IVVO/2024/05 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Levering van containers: prijs/container incl. bigbag & huur container + transport naar verwerker
Beschrijving: Levering van containers: prijs/container incl. bigbag & huur container + transport naar verwerker
Interne identificatiecode: IVVO/2024/05 3_3