2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft Licenties
Beschrijving: Contracteren van Microsoft Licenties maximaal 2.500.000 euro exclusief btw
Interne identificatiecode: U23.04758
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48920000 Kantoorautomatiseringssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Leveren van Microsoft Licenties en bijbehorende dienstverlening Maximaal 2.500.000 euro exclusief btw
Interne identificatiecode: 1