633267-2026 - Mededinging
Nederland – Hout – Bestek 06 uitvoeringsjaar 2026 Houtleverantie voor beschoeiingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bestek 06 uitvoeringsjaar 2026 Houtleverantie voor beschoeiingen
Beschrijving: Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst om te komen tot Opdrachtverlening voor het leveren van houten. De te leveren materialen en voorwaarden zijn opgenomen in het raamovereenkomst met kenmerk bestek 06 Uitvoeringsjaar 2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03410000 Hout
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst om te komen tot Opdrachtverlening houtleverantie voor beschoeiingen. De te leveren materialen en voorwaarden zijn opgenomen in het document met kenmerk bestek 06 Uitvoeringsjaar 2026 offertespecificatie.