633348-2022 - MededingingNederland-Apeldoorn: Boekhoudingsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountantsdiensten
Referentienummer: 2022/1011TK
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79211000 Boekhoudingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Werkleerbedrijf Lucrato is een gemeenschappelijke regeling en rapporteert op basis van de BBV (Besluit Begroting en Verantwoording provincies en gemeenten). Opdrachtnemer dient alle werkzaamheden uit te voeren op basis van de voor Werkleerbedrijf Lucrato geldende wet-/regelgeving.
Scope van de opdracht
De voor Werkleerbedrijf Lucrato uit te voeren accountantsdienstverlening bestaat uit de volgende drie onderdelen:
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten