633457-2026 - Resultaat
Nederland – Vloerbedekking – Vloerbedekking
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vloerbedekking
Beschrijving: Tilburg University wenst een vaste leverancier te contracteren voor het leveren en het leggen van vloerbedekking in de vorm van tapijttegels en harde vloerbedekking. Het campusterrein is gelegen aan de westzijde van het centrum van Tilburg en betreft een 20-tal gebouwen, die grotendeels bestaan uit meerdere etages met betonvloeren. Het totale bruto vloeroppervlak van de gebouwen bedraagt ongeveer 140.000 m2. Een globale schatting van de verhouding tapijttegels / harde vloerbedekking is respectievelijk 90% / 10%. Deze schatting is onder voorbehoud, de aanbestedende dienst kan niet gehouden worden aan voorgenoemde percentages.
Interne identificatiecode: TiU/FS03825
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44112200 Vloerbedekking
Aanvullende classificatie (cpv): 39531000 Tapijten, 44112210 Hard vloermateriaal, 45432000 Leggen van vloeren en aanbrengen van vloerbedekking, wandbekleding en behang
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -