63363-2023 - ResultaatNederland-Woerden: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakonderhoud
Referentienummer: 2022/0325WM
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud en optioneel het specialistisch vloeronderhoud ten behoeve van onderstaande locaties van het Minkema College.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten