63364-2025 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Raamovereenkomst voor het inhuren van IT-profielen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het inhuren van IT-profielen
Beschrijving: Het voorwerp van deze raamovereenkomst betreft het ter beschikking stellen van ervaren IT-profielen. Deze profielen zullen ingezet worden ter ondersteuning van de IT-afdeling van het Universitair Ziekenhuis Antwerpen, De opdracht wordt voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan ondernemers die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot doel heeft. Werkplaatsen, ondernemers en programma's die beantwoorden aan gelijkaardige voorwaarden worden aanvaard. Percelen: De opdracht is niet opgedeeld in percelen. De (deel)opdrachten zullen via een mini-competitie in mededinging worden gesteld onder de gekozen deelnemers of rechtstreeks worden toegewezen aan één van de deelnemers.
Interne identificatiecode: PPP0EO-4774/5063/UZA/AD/24.121_1
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: UZA/AD/24.121_1_1